Вибір радіаторів опалення і теплої підлоги в оселю

Тепла підлога дозволяє економити 20-30% Ваших коштів. Вона дозволяє раціональніше використовувати площину приміщення, а Ваші діти зможуть круглий рік повзати по підлозі не боячись захворіти навіть в холодну погоду.

На сьогоднішній день, надзвичайної популярності набула така система опалення, як тепла підлога. Вона вже давно завоювала прихильність західних країн, а для вітчизняних споживачів стала відомою зовсім недавно. При такій схемі опалення температура комфортно розподіляється в приміщенні. Новітня опалювальна система застосовує два види теплових носіїв:

  1. труби з гарячою водою зроблені з полімеру;

  2. труби, які містять електричний кабель всередині. Вони встановлюються під підлогою.

Власне кажучи, звідси й пішла назва – електрична та водяна тепла підлога. Даний вид опалення дозволяє економити 20-30% Ваших коштів. Вона дозволяє раціональніше використовувати площину приміщення, а Ваші діти зможуть круглий рік повзати по підлозі не боячись захворіти навіть в холодну погоду. Проконсультувавшись з досвідченим спеціалістом, можна вибрати оптимальний для будинку чи будь-якого іншого приміщення варіант теплої підлоги.

Жодна традиційна система опалення не може обійтися без встановлення радіаторів. Радіатори опалення – це пристрої, які прийшли на зміну давно вже застарілим і непривабливим батареям. Ми дамо кілька порад, що до вибору правильного даного обладнання. Для початку, необхідно розрахувати, яка потужність буде найбільш підходящою для приміщення. Для розрахунку цього показника знадобиться інформація про вікна, двері та висоту стін кімнати. Чим вища стеля – тим більшим він повинен бути, і навпаки. Якщо у вікнах є склопакети, які мають низькі теплові втрати, то потужність апарату можна зменшити. Якщо кімната кутова і в ній розташовано два вікна, то доцільнішим буде встановити дві секції. Під час розрахунку також враховуються деякі особливості системи опалення. Якщо на стіні, позаду радіатора, встановити відображаючу ізоляцію, можна підвищити тепловіддачу пристрою. Потрібно визначитися з розміром необхідних Вам радіаторів, діаметром труб, виміряти відстань між трубами та схемою їх підводки. Це потрібно для того, щоб за один раз повністю укомплектувати всю систему всіма потрібними елементами. Встановлений виріб повинен мати визначений простір, щоб повітря могло рухатись. Це забезпечить більш ефективне його функціонування. Також важливо знати, яка величина робочого тиску в Вашій опалювальній системі. Після здійснення всіх розрахунків з`являється можливість вибрати оптимальний тип радіатора. Виділяють такі типи: чугунці, біметалічні, сталеві (трубчасті та панельні) та радіатори-конвектори. Вони відрізняються імж собою за такими ознаками:

  • тиск;

  • теплова віддача;

  • дизайн;

  • властивості енергозбереження;

  • вартість.

До того як здійснити купівлю обов’язково зверніться за консультацією до фахівця.

Найефективнішим методом опалення приміщення дровами або вугіллям є сучасні готові печі. Вони так само економічно перетворюють дрова або інше тверде паливо на тепло, як і більшість котлів традиційного централізованого опалення, які зазвичай працюють на газі. Звичайно, не тільки комфортне тепло надає вогню привабливості. Спостерігання за грою полум'я приносить задоволення. Деякі сучасні виробники під час вибору печі все частіше вбудовують дверцята, які надають вогню видимості, коли вони відкриті, але в закритому стані ці дверцята створюють герметичну топку. Існує великий асортимент печей, тому визначитись з найбільш підходящою для домашнього інтер’єру завжди допоможе спеціалізований консультант