Підшукуємо двокімнатну квартиру у Львові

Придбання будь-якого нерухомого майна – процес, що вимагає певної підготовки, знань житлового кодексу та величезного терпіння.

Нехтування простими правилами пошуку та оцінки квартири або приватного будинку зазвичай обертається розчаруванням для нового власника квадратних метрів. Тому важливо чітко розставити пріоритети, щоб стати щасливим власником житла.

Як вибрати відповідний район проживання?

Визначаючись з майбутнім районом постійного проживання у Львові важливо приділити увагу розвитку інфраструктури та віддаленості від місця роботи. Також треба врахувати наступні моменти:

  • Екологічна ситуація. Наявність поруч хімічного заводу або меблевого підприємства, де використовуються небезпечні реагенти негативно позначається на здоров'ї жителів мікрорайону. Краще якщо поруч буде річка або парк.
  • Транспортне повідомлення. Якщо кожен день потрібно возити дитину в дитячий сад або самому їздити на роботу, то обов'язково щоб зупинки громадського транспорту, що курсує в різні райони, були недалеко від будинку.
  • Власники особистого транспорту крім якості доріг в районі повинні з'ясувати можливість залишити авто біля під'їзду або наявність місця у дворі або на підземній стоянці.
  • Варто уникати придбання квартири, особливо на першому поверсі, якщо поруч галасливий нічний клуб. П'яні підлітки та крики – не найкраще для міцного сну. Для комфортного відпочинку підходить житло в спальному районі.
  • Непогано якщо на нижньому поверсі будинку є магазин та інші інфраструктурні об'єкти щоб все необхідне було під рукою.

Сьогодні вибрати відповідну квартиру допоможе інтернет. У мережі завдяки спеціалізованим сайтам весь пошук зводиться до приємного проведення часу перед екраном монітора та вивчення відповідних варіантів. Щоб купити двокімнатну квартиру у Львові від господаря на DOM.RIA досить скористатися програмою перевіреного житла. Це має на увазі що такі об'єкти перевірені інспектором що підтверджується панорамними знімками в оголошеннях. DOM.RIA по праву є №1 серед конкурентів в Україні, через те, що надає тільки перевірену та свіжу інформацію.

Вивчаємо багатоповерхову споруду

Визначившись зі зручним для життя районом важливо вивчити особливості будови, де розташована квартира. Потрібно на 100% бути впевненим, що будова відповідає санітарним та технічним нормам, яких зобов'язаний дотримуватися забудовник під час будівництва. Тому до вивчення вподобаного будинку потрібно підходити з різних сторін, а ще краще звернутися до професіонала.

Якщо цим знехтувати, можна стати власником житлоплощі в старому або навіть аварійному будинку, мешканців якого збираються розселяти. Тому якщо в під'їзді відчувається сильна вологість, на зовнішніх стінах тріщини, а штукатурка з балконів обсипається то краще продовжити пошуки.

Розташування вікон стосовно до сторін світу

Багато українців вважають, що вікна із північної сторони не забезпечують достатньо світла, а з південного боку створюють спеку в літній період року. Тому популярністю користується житло зі східної чи західної сторони. Але в реальності справа йде інакше. Нестерпна спека починається після обіду та саме з західної сторони сонце буде світити в вікна, перетворюючи атмосферу в приміщеннях в парну.

Тому краще думати не про те, куди виходять вікна, а про особливості розміщення житлоплощі. Фахівці рекомендують відмовитися від кутових варіантів. У сильні морози, зовнішні стіни, іноді промерзають та мешканцям доведеться задуматися про додаткове утеплення квартири, через те, що центральне опалення не завжди справляється зі своїми обов'язками

Як вивчити вподобаний варіант?

Коли вибрано пару відповідних об'єктів та призначена зустріч з продавцем важливо приділити максимум уваги вивченню житлових приміщень. Опинившись у квартирі що сподобалася, залиште всі сороми в стороні. Важливо вивчити все, що дозволяє власник нерухомості:

  • У квартирі що знаходиться на верхніх поверхах важливо перевірити тиск води. Часто саме на верхніх рівнях вода з крана ледве крапає.
  • Якщо у ванній кімнаті через вогкість з'явився в кутах грибок, то це негативно відіб’ється на здоров'я мешканців. Особливо проблема актуальна для людей, що страждають респіраторними захворюваннями.
  • Важливо виявити наявність слідів промерзання стін, що виходять на вулицю. Найчастіше проблеми виявляються у квартирах з кутовим плануванням.
  • Переконайтеся, що на підлозі, стінах та стелі немає серйозних проблем. Подивіться, чи не відшаровується кахель в санвузлі та на кухні.
  • Переконайтеся в надійності електропроводки. З огляду на те, що кількість побутових приладів постійно збільшується важливо щоб, дроти витримали навантаження.

Ще один важливий момент перевірки – це наявність незаконного перепланування. Часто власники житлоплощі змінюють стандартне планування, не реєструючи переробку в відповідних державних органах. У підсумку це може обернутися покупцеві серйозними проблемами при оформленні купленого житла. Для цього подивіться план квартири, виданий бюро технічної інвентаризації.